1889163
Документальних свідчень відвідування Путіним цієї резиденції знайти не вдалося

Журналісти знайшли у президента Росії чергову дачу. Виявилось, що Владімір Путін відпочиває в охоронюваних особняках в Карелії, які розташовані на ділянках компанії «Прайм» бізнесменів Юрія і Боріса Ковальчуків. Про це повідомляє телеканал Дождь.

Три джерела – представник законодавчих зборів Карелії, бізнесмен, а також співробітник компанії, який оформляв інтер’єр одного з особняків – розповіли про те, що Путін неодноразово приїжджав туди відпочити.

Телеканал наголошує, що документальних свідчень відвідування Путіним дачі в Карелії знайти не вдалося.

Прес-секретар президента Дмітрій Пєсков на запитання про резиденцію відповідати відмовився.

З 2010 по 2013 рік ТОВ «Прайм», за даними телеканалу, купило 140 гектарів землі поруч з островом Валаам на території запланованого національного парку «Ладозькі шхери». Там же фірма орендувала ще 290 гектарів лісу.

Компанія «Прайм» неодноразово згадувалася в ЗМІ як власник землі, пов’язаної з російським керівництвом. Зокрема, вона володіє ділянкою по сусідству з президентською державною резиденцією «Вечеря» на Валдаї. Одній з дочірніх фірм «Прайму» частково належить гірськолижний курорт, де, за інформацією ЗМІ, святкувала весілля ймовірна донька президента Катерина Тихонова.

Читайте: Як розкошує на дачі російський «нано-прем’єр» (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ