Ігор Шевченко
Ігор Шевченко

Парламентська фракція «Батьківщина» готова підтримати відставку міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка і пропонує на цю посаду колишнього міністра енергетики Юрія Продана, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми будемо голосувати за відставку Шевченка, бо ми є членами коаліції», – сказав заступник голови фракції Сергій Соболєв у кулуарах парламенту. За його словами, «Батьківщина» підтримує позицію фракції «Блок Петра Порошенка» про необхідність невідкладно розглянути призначення нового глави Мінекології.

«Я вважаю, що є достатньо фахівців у цій сфері, є люди, які були свого часу незаслужено виведені з уряду. Це той же Продан. Я вважаю, що це дало б можливість поновити роботу не тільки Міністерства екології, а й в цілому уряду», – заявив політик. Він також додав, що право вибору кандидатури, яка буде внесена до парламенту, залишається за Прем’єр-міністром, який вносить відповідне подання.

Як повідомлялося, фракція «Блоку Петра Порошенка» готова підтримати звільнення міністра екології Ігоря Шевченка, але наполягає на тому, щоб одразу призначили нового міністра.

Нагадаємо, скандал довкола Шевченка спалахнув після того, як народний депутат Олег Ляшко з трибуни парламенту звинуватив його у тому, що під час пожежі на нафтобазі «БРСМ-Нафта» урядовець відпочивав у Ніцці, звідки повернувся приватним літаком екс-«регіонала» Олександра Онищенка. Лідер Радикальної партії  також зажадав від Генерального прокурора України порушити кримінальне провадження за фактом вчинення корупційного діяння міністром екології. У свою чергу Шевченко заявив, що судитиметься з Ляшком через «махровий популізм і брехню».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ