syumar
Сюмар заявила, що постанову не можуть внести до порядку денного, адже «у Януковича в цьому залі багато друзів»

Верховна Рада знову не змогла включити до порядку денного проект постанови про винесення на розгляд РНБО пропозиції про застосування санкцій щодо екс-президента Віктора Януковича та його оточення. За це проголосували лише 174 депутати при 226 необхідних.

Виступаючи перед голосуванням, депутат від «Народного фронту» Вікторія Сюмар закликала депутатів підтримати цю постанову: «Весь цивілізований світ наклав на них санкції. Їх не пускають в цивілізовані країни. Там заарештовані їхні активи. Це зробили всі, окрім України. Чому? Та напевне тому, що у Януковича в цьому залі багато друзів. В цьому є хоч якась логіка, чи це просто суцільний дурдом? Це можна пояснити людям взагалі після розстрілів на Майдані, що в нас досі не запроваджені санкції проти Віктора Януковича і його родини?».

Постанова передбачала застосування санкцій проти Януковича та ще 20 екс-чиновників та олігархів з його оточення, зокрема, Миколи Азарова, Дмитра Фірташа, Віталія Захарченка, Віктора Пшонки, братів Клюєвих, Сергія Курченка, Сергія Арбузова, Юрія Іванющенка та інших.

Як відомо, 15 листопада Рада також не змогла внести цю постанову до порядку денного.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ