церква
УПЦ МП на окупованих територіях виставила розцінки на обряди в рублях

З жовтня 2015 року єпархія УПЦ Московського патріархату, що розташована на території «ДНР», у своїх внутрішніх розрахунках повністю переходить на рублі. Також з’явився список розцінок на обряди зі значно завищеними цінами. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат України Дмитро Тимчук.

«На чергових зборах благодійників Донецько-Маріупольської єпархії УПЦ МП митрополит Іларіон (Шукало) повідомив присутнім, що з жовтня 2015 року єпархія, що знаходиться в «ДНР», у своїх внутрішніх розрахунках повністю переходить на використання російського рубля (за курсом гривні до рубля 1 до 2) і запроваджуються нові, значно підвищені розцінки на здійснення церковних обрядів і продаж церковного начиння (хрещення – 1200 руб., поховання – 900 руб., вінчання – 2100 руб., літургія – 450 руб.)», – зазначив Тимчук.

Зазначається, що така заява обурила кліриків, проте за невиконання підвищених планових продажів або їх саботаж митрополит Іларіон пригрозив священнослужителям виведенням їх за межі єпархії та наданням негативних характеристик, які в подальшому не дозволять знайти місце в інших єпархіях УПЦ МП. Ці дії Іларіона викликали обурення у кліриків, які заявили, що в умовах воєнних дій такі ціни є обтяжливими для парафіян.

Читайте: Церковна пропаганда: Путін рятує Україну від «безбожників»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ