Небезпечна стежка
Стежка налічує 3 922 сходинки

На гавайському острові Оаху хочуть відреставрувати знамениту стежку Хайку, яку вважають одним з найнебезпечніших пішохідних маршрутів у світі – недарма її називають «Сходами в небо», пише Радіо 24.

Заради цього місцеві мешканці та волонтери об’єдналися в організацію Friends of Haiku Stairs. Проект, за попередніми підрахунками, вийде дорогим, тому ініціатори планують зробити підйом платним: 100 доларів для туристів і 20 доларів для жителів Гавайських островів.

Наразі ж ті сміливці, які відважуються прогулятися небезпечною стежкою, матимуть клопіт: розбитися насмерть або ж отримати 600-доларовий штраф і півроку в’язниці в разі арешту за проникнення на заборонену територію

Нагадаємо, стежку Хайку по гребені скелі заклали у 1942 році американські військові, щоби провести кабель зв’язку для низькочастотної морської радіостанції.

У 1950 році радіостанцію вивели з експлуатації — і берегова охорона США почала використовувати передавачі як станції радіолокаційної системи Омега, призначеної для повітряних суден. Того ж року дерев’яні сходи замінили на металеві.

Загалом стежка налічує 3 922 сходинки.

Читайте: Найвища гора світу зменшилася через нещодавній землетрус у Непалі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ