Гілларі Клінтон, Білл Клінтон, США
Білл Клінтон буде відповідальним за відновлення економіки США

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон заявила, що у разі перемоги на президентських виборах її чоловік – колишній американський президент Білл – буде відповідальним за відновлення економіки США. Про це заявила сама Клінтон під час зустрічі зі своїми прихильниками в Айові, передає ABC News.

«Він знає, як зробити це», – сказала вона. Гілларі Клінтон також зазначила, що знання Білла будуть особливо корисні у вугледобувних районах на сході США і в тих місцях, яким раніше не приділяли уваги.

Згідно з останніми соцопитуваннями, Гілларі Клінтон обходить свого суперника від Республіканської партії мільярдера Дональда Трампа на 6%.

За розрахунками політологів, для перемоги над Трампом на листопадових виборах Клінтон достатньо закріпити за собою 20 штатів: 19 штатів, які голосували за демократів на шести попередніх президентських виборах, і великий південно-східний штат Флорида, за який традиційно розгортається запекла політична боротьба. Одне з опитувань показало, що зараз у Флориді Клінтон випереджає Трампа на 13%.

Президентські вибори в США відбудуться в листопаді 2016 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ