У разі погіршення здоров’я Савченко можуть перевезти в медзаклад

Надія Савченко
Савченко через голодування призначили додаткове обстеження

Українській льотчиці, народному депутату України Надії Савченко, яку утримують у російському СІЗО-3 міста Новочеркаськ, призначили додаткове медичне обстеження через її голодування. Про це повідомили у прес-службі уповноваженого з прав людини в Росії.

«У зв’язку з продовженням голодування лікарі здійснюють цілодобове медичне спостереження за обвинуваченою та щодня проводять її огляд, контролюють вагу, а також беруть аналіз крові… Організоване додаткове медичне обстеження Савченко із застосуванням підтримувальної терапії. У разі погіршення її здоров’я лікарі готові надати необхідну допомогу і перевезти Савченко в спеціалізований медичний заклад», – йдеться в повідомленні.

19 січня, адвокат українки Марк Фейгін повідомив, що його підзахисній стало погано у СІЗО, їй зробили ін’єкцію глюкози.

У Росії нашу землячку звинувачують у причетності до вбивства двох журналістів і незаконному перетині російського кордону. Вона всі звинувачення відкидає.

Нагадаємо, 22 вересня Донецький міський суд Ростовської області Росії розпочав розглядати по суті справу Савченко. Справу розглядає колегія з трьох суддів. Надії загрожує до 25 років позбавлення волі.

У середині грудня суд продовжив арешт Савченко до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування. Адвокати повідомляють, що їхня підзахисна втратила вже понад 15 кілограмів ваги.

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ