Ложкін
За даними ЗМІ, Ложкін хоче залишити крісло на Банковій

Главі Адміністрації Президента України Борису Ложкіну можуть запропонувати посаду прем’єр-міністра. Про це повідомляє РБК-Україна.

«Після того, як Яценюк на одній із зустрічей з президентом погодився піти у відставку, «технократи» підготували свій варіант нового складу уряду, де прем’єром мала бути Яресько, а її заступниками – Ложкін, Шимків та Ека Зґуладзе. Але навіть попри заступництво посла США Джеффрі Пайєтта, вони програли «політикам» сутичку за Кабмін, який в результаті очолив Гройсман. Втім, не виключено, що в разі провалу Кабміну Гройсмана саме Ложкіну запропонують стати новим прем’єром», – повідомляє видання.

Також наголошується, що «Ложкін продовжує переконувати близьке оточення президента, що працюватиме в АП лише до осені». Це може побічно свідчити на користь версії про прем’єрське майбутнє глави президентської адміністрації.

За інформацією джерел з оточення Ложкіна, він давно проситься у президента піти у відставку, але Порошенко його не відпускає.

«Ідеальним був би відхід через Кабмін. Тому що одразу піти в нікуди – це незакритий гештальт. Але з Кабміном у нас не склалося», – цитує слова співрозмовника з оточення Ложкіна «РБК-Україна».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін хоче залишити крісло на Банковій та піти в інвестиційний бізнес.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ