Банер із привітанням до 23 лютого на одному з павільйонів центрального ринку

Жителів російського Брянська привітали з «Днем захисника Вітчизни» плакатом… зображенням німецького бойового фрегата. Про це повідомляє міський сайт 24TV.pro.

Банер з’явився напередодні свята на одному з павільйонів центрального ринку Брянська. На плакаті з символікою 23 лютого зображений німецький бойовий корабель F216 Schleswig-Holstein.

У Брянській міськадміністрації запевняють, що не замовляли цей плакат. Найімовірніше, ініціативу проявили самі працівники ринку.

До слова, це не перший подібний казус в Брянську. У 2014 році в День ВМФ в місті з’явився святковий плакат, на якому красувався американський крейсер.

А 19 лютого стало відомо про появу на Дорозі життя вітального банера із зображенням прапора часів Третього Рейху. Плакат до 23 лютого був оформлений в кольорах прапора Протектората Богемії та Моравії. На банері була змінена послідовність кольорів російського триколора. В адміністрації Всеволожского району Ленінградської області пообіцяли виправити помилку після того, як про неї повідомили користувачі соцмережі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ