CHENGDU, CHINA - DECEMBER 1: (CHINA OUT) A migrant worker wears a red ribbon during an event organized by the local government to promote HIV/AIDS knowledge among migrant workers on December 1, 2005 in Chengdu of Sichuan Province, southwest China. China has pledged to keep the number of people living with HIV/AIDS below 1.5 million by 2010, Health Minister Gao Qiang stated at a media conference. (Photo by China Photos/Getty Images)
Свердловська область перебуває на першому місці в Росії за кількістю хворих на 100 тисяч населення

ВІЛ-інфекція міцно вкоренилася серед населення міста Єкатеринбург у Росії. Ба більше, її поширення майже не залежить від груп ризику. Через це у місті оголосили епідемію хвороби, повідомляє портал Ura.ru.

За словами першого заступника начальника управління охорони здоров’я міста, в столиці Уралу ВІЛ-інфекцією заражений кожен 50-й житель міста. Показник зараженості – 1826 осіб на 100 тисяч або 1,8% населення міста, – повідомила вона.

Згідно з даними Савінової, в Єкатеринбурзі зареєстровані 26 тис. 693 випадки ВІЛ-інфекції, але це лише ті, що офіційно відомі. Реальна захворюваність – вища. В Єкатеринбурзі на обліку стоять 774 дитини з ВІЛ, діагноз підтверджений у 342 осіб (такий великий розрив пояснюється тим, що в разі підозри діагноз у дитини не знімається до року).

Свердловська область перебуває на першому місці в Росії за кількістю хворих на 100 тисяч населення. Причому на ВІЛ хворіє не лише молодь, але й люди старших категорій – 30-39 і 40-49 років.

Станом на кінець 2015 року в Росії було зареєстровано понад 1 мільйон ВІЛ-інфікованих, з яких померли 212 тис. осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ