Новоросія
З жителів Росії стягують відрахування нібито для «допомоги» окремим районам Донеччини

З жителів Росії стягують відрахування нібито для «допомоги» окремим районам Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє Informator.lg.ua з посиланням на мешканку одного з окупованих населених пунктів Луганщини.

За її словами, до неї зателефонувала родичка, яка живе у Санкт-Петербурзі й розповіла про «гуманітарну допомогу». «Вона у мене запитала, чи отримуємо ми гуманітарну допомогу, яку закуповують на їхні відрахування з зарплат та пенсій. За словами родички, у Москві вираховують певний відсоток з грошових виплат», – зазначило джерело.

Інформацію про «відрахуваннях» в телефонній розмові з кореспондентом Informator.lg.ua підтвердив біженець з Луганської області, який переїхав до Краснодарського краю. За його словами, інформація про відрахування активно обговорюється серед жителів регіону.

Нагадаємо, що на території найбільших міст Російської Федерації відкрито діють так звані «вербувальні пункти» для бажаючих їхати воювати за наймом в Україні. Повідомляється, що найбільше таких «вербувальних пунктів» діє в Єкатеринбурзі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, минулого тижня колона з Росії з «гуманітарною допомогою» вдерлася на Донбас.

Інформаційний Акцент

 • УКРАИНСКИЙ РУССКИЙ

  НУ ТАК ВСЕ ПРАВИЛЬНО
  БЫДЛО днРЫГАЛОВА И лнРЫГАЛОВА ПРИВЫКЛО НЕ РАБОТАТЬ.
  РАНЬШЕ ИХ КОРМИЛИ УКРАИНЦЫ..
  ТЕПЕРЬ ПУСТЬ СОРОДИЧИ БЫДЛЯЦКИЕ – РОССИЯНЕ ВАТНИКИ, РАБЫ ЦАРЬКА ПУЙЛА.
  ХрЮССЬКИЙ МИР ПУСТЬ КОРМИТ.
  А БЫДЛОТА КАК СИДЕЛА НА ШЕЕ У НАРОДА ТАК И БУДЕТ
  ТОЛЬКО ТЕПЕРЬ РУССКОГО НАРОДА.
  ЯКУТОВ, БУРЯТОВ И ПРОЧИХ НЕРПАМОЗГОВЫХ НАЛОГАМИ НЕ ОБЛАГАЮТ.
  НЕРУСИ ХОЗЯЕВА РОССИИ.