Путін
Путін оголосив раптово перевірку боєготовності армії на кордоні з Україною

Президент Росії Владімір Путін наказав провести чергову раптову перевірку армії. Про це повідомив очільник Міноборони РФ Сєрґєй Шойгу, передє Еспресо.

Перевірка проходитиме 25-31 серпня. Зокрема, буде «відпрацьовано повний цикл підготовки Збройних сил до захисту інтересів РФ у разі наростання загроз безпеці».

Перевірку боєготовності оголосили на Північному флоті, у Західному, Центральному та Південному округах та головних командуваннях військово-десантних сил та військово-космічних сил.

«Сьогодні у відповідності з рішенням Верховного Головнокомандувача Збройними силами РФ розпочалась чергова раптова перевірка. Війська Південного, частина сил і засобів Західного та Центрального військових округів, Північного флоту, Головного командування Повітряно-космічних сил, командування Повітряно-десантних військ з 7:00 мск перевели в бойову готовність «Повна», – наголосив Шойгу.

Він також повідомив, що в Південному військовому окрузі наразі триває активна підготовка до стратегічних навчань «Кавказ-2016». У ході 12 спеціальних навчань вже відпрацьовано питання завчасного розгортання системи всебічного забезпечення військ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ