У Росії не працюють іноземні соцмережі
У Росії не працюють іноземні соцмережі

13 травня жителі багатьох міст Росії були неприємно здивовані тим, що не можуть зайти на сайти деяких соціальних мереж, що належать іноземним компаніям. Зокрема, мешканці східних регіонів країни повідомляють про те, що для них стали недоступними Twitter, Facebook та Instagram. При цьому російські «ВКонтакте» та «Одноклассники» працюють без проблем, повідомляє російський сайт  «Роем».

Першими про проблеми зі входом на іноземні сайти повідомили жителі Владивостока, Хабаровська, Східного Сибіру, ​​Хакасії і Красноярського краю, що користуються послугами російського провайдера «Ростелеком». Наразі спроби зайти на свої сторінки іноземних соцмереж у більшості жителів Росії закінчується невдачею, а на екрані з’являється напис: «Спроба з’єднання не вдалася. Сервер не знайдено».

У пошуках причини несправності користувачі звернулися до «Ростелекому». Провайдер  пояснив, що відключення доступу сталося через збій при установці оновлення програмного забезпечення. Таке пояснення задовольнило частину росіян, які тепер спокійно чекають на відновлення роботи їхніх улюблених сайтів. Проте не всі користувачі повірили у виправдання «Ростелекому». Багато громадян зараз активно обговорює у соцмережах можливі причини несправностей, серед яких неодноразово фігурує думка про те, що це – «перші ластівки» заборони іноземного інтернету в Росії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ