Саакашвілі може втратити свою партію
Саакашвілі може втратити свою партію

Міхеїл Саакашвілі не має права очолювати партію «Єдиний національний рух», оскільки є громадянином іншої країни. Про це заявив керівник Служби фінансового моніторингу політичних партій Грузії Зураб Азнаурашвілі, передає Інтерфакс-Україна

«Згідно із законом «Про політичне об’єднання громадян», громадянин іншої країни не має права вести політичну діяльність у Грузії, відповідно партія «Єдиний національний рух» має змінити свого лідера, в іншому випадку це буде порушенням закону», – сказав Азнаурашвілі. Він не виключив, що якщо вимогу закону не виконають, то щодо партії Саакашвілі можуть застосувати санкції. У самій партії заявили, що питання про зміну лідера поки не розглядається.

Нагадаємо, 30 травня Президент України Петро Порошенко в Одесі представив Міхеїла Саакашвілі як нового голову Одеської обласної адміністрації. Також стало відомо, що указом Президента Саакашвілі отримав громадянство України. Екс-президент Грузії заявив, що погодився на запропоновану йому посаду губернатора Одещини у зв’язку з переслідуваннями на батьківщині.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ