Бійці СБУ
У кабінеті радника Саакашвілі СБУ і військова прокуратура провели обшук

У кабінеті радника голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі Володимира Рєзніка пройшов обшук, повідомляє УНН з посиланням на власні джерела.

Співробітники СБУ та військової прокуратури провели слідчі дії в рамках розслідування за фактом отримання хабара в.о. директором департаменту розвитку інфраструктури та ЖКГ Одеської обласної державної адміністрації. За інформацією правоохоронців, саме Рєзнік завізував акт виконаних робіт, пов’язаних з корупційною схемою.

30 грудня стало відомо, що начальника департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської обласної держадміністрації затримали на хабарі. Про це повідомив помічник Генерального прокурора Владислав Куценко.

За його словами, працівники ГПУ й СБУ провели спецоперацію, за результатами якої чиновницю затримали під час отримання хабара у розмірі 1 мільйон 450 тисяч гривень. Неправомірна вигода надавалася за здійснення оплати на користь організації, яка будує за кошти державного бюджету. Спецоперація тривала 5 днів, уточнив Куценко. Порушено кримінальне провадження за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу.

Водночас, за словами Саакашвілі, одеська чиновниця лише тимчасово виконувала обов’язки керівника, позаяк не пройшла конкурс на свою посаду. Про це він написав на сторінці у соцмережі Facebook.

«ВО керівника департаменту ЖКГ ОДА Тетяну Марченко затримала прокуратура і СБУ при вимаганні 1,5 мільйона гривень у приватної компанії. Вона не пройшла конкурс на свою посаду і як це передбачається законом була залишена тимчасово виконуючою обов’язки до того, як буде знайдений новий начальник після проведення повторного конкурсу… А цей конкретний ушлий начальник, мабуть, вирішила перед тим, як піти, прихопити з собою кругленьку суму», – прокоментував ситуацію голова Одещини.

Також Саакашвілі додав: «У рамках Одеського пакету реформ ми внесли проект закону, який дозволить одразу звільняти держслужбовців без зволікань і численних затримок. Сподіваюся, Рада знайде можливість вчасно ухвалити цю дуже потрібну для реформ та оновлення норму закону».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ