Сахара
У пустелі Сахара побудують «зелені» продовольчі ферми

В одній з найспекотніших пустель світу – Сахарі – побудують продовольчі городи площею 10 гектарів. Проект реалізує влада Тунісу за фінансування Міністерства закордонних справ Норвегії, пише Еcotown.

У пустельній частини Тунісу спорудять «зелені ферми» для вирощування продуктів харчування. Передбачається, що для поливу рослин, а також для охолодження та зволоження повітря на фермі використовуватимуть опріснену морську воду, а відфільтрована з неї сіль піде на продаж.

Водночас сонячні панелі забезпечать достатню кількість електроенергії для живлення теплиць, очищення води та перекачування пари через приміщення.

Як зазначають ініціатори Sahara Forest Project, розроблені технології дозволять вирощувати продукти протягом усього року.

«Зелені ферми не тільки частково розв’яжуть продовольчу проблему, а й створять сотні робочих місць для сільгоспрацівників та фахівців з високих технологій», – наголошують організатори.

На створення ферм для вирощування продуктів харчування Норвегія планує виділити 30 млн доларів. Передбачають, що Sahara Forest запрацює у 2018 році.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ