Садовий викрив кандидатку у мери Гостомеля в обмані
Садовий викрив кандидатку у мери Гостомеля в обмані

Кандидат у мери Гостомеля Київської області Юлія Зоря назвалася висуванцем від «Самопомочі», не маючи жодного відношення до політсили. Про це глава політичної партії «Самопоміч» Андрій Садовий написав на сторінці в Фейсбук.

«1. Юлія Зоря – не є кандидатом від «Самопомочі» і фото зі мною банально змонтоване. 2. Я не знаю, якою людиною є Юлія Зоря, але якщо вона такими методами йде до влади, то уявляю, що вона зробить з бідним Гостомелем, якщо переможе», – написав Садовий.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, всі надруковані для Закарпатської області бюлетені – близько 900 тисяч – визнано недійсними через помилку в назві партії «Об’єднання Самопоміч».

Нагадаємо, місцеві вибори відбудуться в неділю, 25 жовтня. 14 липня Верховна Рада ухвалила новий закон про місцеві вибори, які повинні проходити за пропорційною системою, а сільських та селищних рад – за мажоритарною системою. Закон виключає участь політичних блоків. Вибори не відбудуться в анексованому Криму та на непідконтрольній українській владі частині Донбасу.

Читайте: Партії витратять на вибори 2 млрд. грн. (інфографіка)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ