кат
У Саудівській Аравії відкрили вакансії катів

Уряд Саудівської Аравії опубліковав оголошення про вакансію… ката. До претендентів не висувають високих вимог: головне – вміти поводитися з холодною зброєю. Крім смертних вироків, їм належить проводити ампутації кінцівок, наприклад, за крадіжку, передає NEWSru.com. При цьому катів в оголошенні називають «релігійними посадовими особами». Зараз потрібно 8 осіб. Заробітну плату обіцяють на рівні нижнього сегмента тарифної сітки, чинної для держслужбовців. Точна сума не вказана.

У королівстві є чинними закони шаріату. Стратою карається вбивство, віровідступництво, чаклунство, зґвалтування і наркоторгівля. Правозахисники зазначають, що при всій суворості кримінального кодексу Саудівської Аравії до смертної кари не засуджують чоловіків, які вбивають домочадців (як дітей, так і дружин). Озброєний мечем кат призводить вирок у виконання на площі, як правило, з великим скупченням людей.

До слова, з початку 2015 року в країні значно зросла кількість страт: на той світ відправили вже 85 осіб. У 2014 році була страчена «лише» 81 особа. У 2012 році були страчені 76 людей, а 2011-го – 79 засуджених.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ