Майдан
Урочисті заходи на Майдані Незалежності триватимуть з 19:00 до 22:00

У зв’язку з церемонією проводів збірної України на Паралімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро у центрі Києва 27 серпня частково обмежать рух транспорту з 16:00 до 23:00. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Марш національної паралімпійської збірної проходитиме від перехрестя вул. Михайлівської та вул. Костьольної до Майдану Незалежності по вулицях: Городецького (від вул. Заньковецької до вул. Хрещатик), Хрещатик (від вул. Трьохсвятительської до вул. Прорізної), Костьольна, Михайлівська.

Рух автотранспорту обмежать по вул. Хрещатик (від перехрестя з вулицею Михайлівською до перехрестя з вул. Архітектора Городецького) з 1:00 до 23:00 для установки сцени і спеціальних конструкцій для проведення заходу.

У КМДА повідомили, про обмеження руху автотранспорту по Майдану Незалежності, а саме: першим двом смугам по вул. Хрещатик від Будинку профспілок до Головпоштамту з метою облаштування місць для людей з інвалідністю та встановлення сценічних конструкцій для проведення заходу.

Під час заходу закриють всі виходи з підземного переходу на Майдані Незалежності. Також буде обмежено паркування транспортних засобів у місцях проведення заходу до 22:00 27 серпня.

За потреби, за зверненням Управління державної охорони України, тимчасово закриють вхід і вихід зі станції метро «Майдан Незалежності».

Урочисті заходи на Майдані Незалежності триватимуть з 19:00 до 22:00.

Читайте: Промо про Паралімпіаду в Ріо підкорює Інтернет (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ