завод «Енергія»
Завод «Енергія» став на ремонт

На сміттєспалювальному заводі «Енергія» розпочалися планові ремонтні роботи, тому Київ з 1 серпня припинив приймати сміття зі Львова. Про це заявив директор КП «Київкомунсервіс» Євген Русін, повідомляє прес-служба КМДА.

«Першого числа завод став на плановий ремонт, і ми припинили приймати як львівське сміття, так і київське. Відходи, які раніше направлялися з Києва на завод «Енергія» тепер направлятимуться на полігон №5 в Обухівському районі. Як правило, ремонтні роботи відбуваються упродовж серпня. Цього року заплановано ремонт бункеру ТПВ, де передбачено замінити близько 10 тонн металевих конструкцій, ремонт труби димових газів, дренажної системи бункера, а також ремонт електрофільтрів», – сказав Русін.

У цілому, за час дії домовленостей було завезено понад 6,5 тисяч тонн сміття. За червень-липень на заводі спалили понад 42 тисячі тонн. Впродовж 6 тижнів щоденно до Києва завозили до 200 тонн відходів, які сортувались та у подальшому спалювались на заводі «Енергія» ПрАТ «Київенерго». Така допомога була тимчасовою і можливою лише у зв’язку з відпускною кампанією та сезонною зміною у морфології сміття.

Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників та еколог Львівського комунального підприємства «Збиранка».

Згодом мер Львова Андрій Садовий заявив, що 35% сміття з Грибовицького сміттєзвалища вивезуть до Києва.

18 червня київський міський голова Віталій Кличко повідомив, що столиця може прийняти частину львівського сміття на спалювання, а також направляти його на сортувальні лінії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ