Шарапова
Через допінг Шарапову відсторонили від змагань на два роки

Антидопінговий комітет Міжнародної федерації тенісу дискваліфікував російську тенісистку Марію Шарапову на 2 роки за вживання забороненого препарату. Про це повідомляє Meduza.

«Результати її виступу на Australia Open у січні 2016 року, зокрема нараховані за підсумками турніру очки, будуть анульовані. Шараповій також доведеться повернути призові, отримані за участь у чемпіонаті (спортсменка дійшла до 1/4 фіналу, де поступилася Серені Вільямс)», – йдеться у повідомленні.

7 березня Шарапова оголосила, що провалила допінг-тест на мельдоний – препарат, заборонений Всесвітнім антидопінговим агентством з 1 січня 2016 року. 12 березня її Міжнародна федерація тенісу тимчасово відсторонила її від змагань.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, спортивний світ сколихнув скандал зі вживанням допінгу спортсменами з Росії. Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) на невизначений термін зупинила членство Всеросійської асоціації легкої атлетики. Це означає, що російські легкоатлети не зможуть узяти участі в Олімпійських іграх 2016 року в Бразилії, як і в інших легкоатлетичних змаганнях під егідою цієї міжнародної асоціації.

Згодом з’явився список з понад чотирьох тисяч російських спортсменів, які через вживання допінгу позбавлені права виступати на міжнародних змаганнях.

У Всесвітньому антидопінговому агентстві підозрюють, що президент Росії Владімір Путін міг бути обізнаний про ситуацію з приховуванням позитивних допінг-проб російських легкоатлетів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ