Корупція, ГПУ
«Тепер пройдисвіт відповість і за бурштин, і за хабар», – зазначив Генпрокурор Луценко

Генпрокуратура затримала особу, яка намагалася підкупити слідчого ГПУ для закриття справи і повернення 200 кілограмів бурштину. Про це написав очільник відомства Юрій Луценко на сторінці у Facebook 27 жовтня.

«Увечері також «клює». Щойно затримали особу, яка намагалася дати хабар слідчому ГСУ ГПУ за закриття справи і повернення 200 кг бурштину. Тепер пройдисвіт відповість і за бурштин, і за хабар», – зазначив Луценко.

У цілому, з початку року співробітники Держприкордонслужби виявили майже 670 кілограмів бурштину, який намагалися приховано перевезти через державний кордон.

Нагадаємо, 16 березня тодішній голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков закликав міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова ввести в регіон підрозділи Національної гвардії для боротьби з незаконним видобутком бурштину.

В області відбулися масові зіткнення незаконних копачів «сонячного каменю» і поліції. 7 квітня у Рівненську область таки ввели спецпідрозділ «Дніпро 1».  А вже 20 квітня правоохоронці відзвітували про припинення нелегального видобутку бурштину на Рівненщині.

Як відомо, Україна посідає друге місце у світі за запасами бурштину, при цьому вирізняється найвищим у світі відсотком бурштину ювелірної якості в покладах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ