У Слов'янську та Лисичанську на виборах мера перемогли кандидати від «Опоблоку»
У Слов’янську та Лисичанську на виборах мера перемогли кандидати від «Опоблоку»

Мера Краматорська (Донецька область) обиратимуть у другому турі. В першому найкращий результат показав заступник міського голови самовисуванець Андрій Панков, за якого проголосували трохи більш як 48% виборців, повідомляється на сайті ЦВК України. Друге місце посів народний депутат України (фракція «Блок Петра Порошенка») самовисуванець Максим Єфимов, якого підтримали 32,52% виборців.

У Слов’янську в першому турі виборів мера переміг кандидат від «Опозиційного блоку», заступник директора приватного підприємства «Джерело» Вадим Лях, за якого віддали голоси майже 52,08% виборців. Самовисуванець Олег Зонтов набрав 18,76%.

Мером Дружківки Донецької області став чинний міський голова самовисуванець Валерій Гнатенко, який отримав 80,95% підтримку. Віктор Баштовий від «Радикальної партії Олега Ляшка» набрав 11,16%.

У Димитрові на виборах мера переміг секретар міської ради висуванець «Опозиційного блоку» Олександр Брикалов з результатом 84,46%. Ніхто з його конкурентів не набрав понад 5%.

Кандидат від «Опозиційного блоку» Сергій Шилін виграв вибори на посаду голови міської ради Лисичанська в Луганській області. Відповідний підсумок оприлюднила міська виборча комісія. Згідно з протоколом, за Шиліна – висуванця партії «Опозиційний блок», в.о. директора шахти ім. Капустіна ПАО «Лисичанськвугілля» – віддали голос 52,45% виборців. Його обрали на цю посаду вперше. За висуванця партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» Віталія Шведова проголосували 17,4% виборців – він посів друге місце у перегонах.

За результатами опрацювання 100% протоколів, на виборах голови міськради в Сєверодонецьку, де в даний час розташовуються адміністративні установи Луганської області, максимальну кількість голосів виборців набрав чинний мер самовисуванець Валентин Казанов, який набрав 26,4% голосів виборців, повідомляється на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Його найближчий суперник, директор Сєверодонецької ТЕЦ, міський голова Сєверодонецька в 1994-2010 рр. (переобирався 4 рази), також самовисуванець Володимир Грицишин набрав 23,1% голосів. Представник партії «Наш край» набрав 15,5% голосів, решта 15 кандидатів – менше ніж 10% голосів кожен (7 – менш як 1%). Казаков – екс-голова правління Сєверодонецького об’єднання «Азот», на момент обрання мером міста перебував у лавах Партії регіонів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ