korolevskaya
Королевську закидали яйцями біля Вічного вогню в Слов’янську

У Слов’янську на Донеччині активісти мітингують проти затримання хлопця, який облив зеленкою народного депутата Наталію Королевську, повідомляє Еспресо.TV.

«Біля міськради зібралися усі громадські активісти міста. Наскільки мені відомо, активісту Василю Хоменку розбили голову під час сутички. Хто це був – досі невідомо», йдеться у повідомленні.

За даними видання, Королевську попереджували, щоби вона не приїздила до міста, але та не послухала.

В результаті, під час ходи у парку Культури, біля меморіалу, колону зупинили. Нардепа почали закидувати яйцями, обливати зеленкою та посипати мукою.

Через це між охоронцями Королевської та активістами сталася бійка.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років не обійшлося без конфліктів.

Зокрема, у Харкові під час покладання квітів до Меморіалу Слави 9 травня відбулася бійка між членами патріотичних організацій і людьми, які йшли в колоні під прапорами Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ).

Крім того, у Харкові підстрелили путінського «нічного вовка». Байкер їхав без символіки та прапорів.

Водночас в центрі Одесі бійці поліцейського спецпідрозділу «Шторм» виявили кілька пляшок з вибухонебезпечною речовиною, за попередніми даними – з «коктейлем Молотова».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ