США теракт
В результаті атаки терористів в Сан-Бернардіно 14 людей загинули, 21 – отримали поранення

До злочинців, які вчинили теракт в Сан-Бернардіно в США, причетні росіяни. Агенти ФБР взяли під варту трьох осіб, які мають зв’язок з терористом Різваном Фаруком, пише Newsru.com.

ФБР затримала Рахіля Фарука, його дружину, росіянку Тетяну Фарук та її сестру Марію Черних. Вони заарештовані за звинуваченням у змові, шлюбній афері та лжесвідченнях.

Як повідомляє АР, в ході розслідування трагедії в Сан-Бернардіно правоохоронці з’ясували, що родичі терориста Фарука були залучені до шлюбної афери. Вони планували, що Марія Черних через фіктивний шлюб отримає документи, необхідні для міграції до США. Тепер їй загрожує до 25 років в’язниці.

o6d6qy-sbshootcompЧерних одружилася з Енріке Маркесом, якого підозрюють в підтримці терористів. Слідчі встановили, що Маркес погодився одружитися з Черних, щоби та змогла іммігрувати до США. Фіктивний шлюб був укладений за гроші. У цій афері їм допомагали Рахіль і Тетяна Фарук. Їм обом загрожує до 5 років в’язниці.

Різван Фарук і його дружина Ташфін Малик здійснили терористичну атаку в кінці 2015 року. 2 грудня вони увірвалися до центру допомоги інвалідам в Сан-Бернардіно під час свята для муніципальних службовців і відкрили вогонь з автоматичної зброї. В результаті атаки 14 людей загинули, 21 – отримали поранення. Злочинців вбили при затриманні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, наприкінці березня стало відомо, що Міністерство юстиції США змогло без допомоги корпорації Apple отримати доступ до зашифрованої інформації, що міститься на iPhone Саїда Фарука – одного зі стрільців, які влаштували теракт в Сан-Бернардіно (штат Каліфорнія) 2 грудня минулого року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ