акція протесту
Democracy Spring назвала метою протесту забезпечення «вільних і чесних президентських виборів»

У Вашингтоні, на Капітолійському пагорбі, активісти мітингували за викорінення «влади грошей» в американській політиці. Акцію організував рух Democracy Spring («Демократична весна»), передає NEWSru.com.

Акція проходила мирно і без порушень порядку, однак правоохоронці все одно вирішили втрутитися і почали масові арешти людей через «проведення незаконної демонстрації». Затримано 400 осіб.

У свою чергу, організатори пообіцяли повторювати цю акцію щодня протягом тижня.

Democracy Spring назвала метою протесту спробу домогтися від Конґресу негайних дій з викорінення «корупції великих грошей», а також забезпечення «вільних і чесних президентських виборів», які відбудуться в кінці нинішнього року.

1408562871Варто зазначити, що більшість громадських рухів в США асоціюють себе з певною партією, однак Democracy Spring однаково негативно ставиться як до республіканців, так і демократів.

Як відомо, президентські вибори в США заплановані на 8 листопада 2016 року. Головним кандидатом на головну посаду в країні з боку Демократичної партії є Гілларі Клінтон. У республіканській гонці лідирує мільярдер Дональд Трамп. Його можлива перемога в президентських перегонах у багатьох експертів асоціюється з фактичним приходом до влади великих банків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ