Пиво «Крах імперії»
Пиво «Крах імперії»

У липні до магазинів США потрапила перша лімітована партія авторського пива «Крах імперії», на етикетці якого зображені радянські вожді, а також Володимир Путін. Створив напій молодий українець Назар Дребот, який 7 місяців тому перебрався до Штатів з Івано-Франківська, пише УКРІНФОРМ.

Його рецептом зацікавились представники однієї з місцевих пивоварень. «Довірили розробку не тільки цього сорту пива, а взагалі розвиток концепції, маркетингу і рецептури пивоварні. Посада – пивовар і головний асистент керівника пивоварні», – каже Назар.

Автор пива, який після навчання у чеських майстрів займався пивним бізнесом в Україні, каже, що не проти варити і продавати його на Батьківщині, однак ця справа тягне за собою забагато перепон: «Хочеться присвячувати себе дійсно справі, яку любиш, а не війні з вітряками – податкова, ліцензії, «відкати», «наїзди», «кидання», знущання державного апарату і неповага до приватної власності».

Він, власне, і залишив Франківськ після того як «нове ліцензування на пиво фактично заживо поховало крафтове пивоваріння».

Читайте: Пекельні «смаколики»: у США випустять зомбі-пиво з копченими мізками

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ