США розсекретили російських керівників «ДНР»
США розсекретили російських кураторів бойовиків на Донбасі

Докази присутності російських військових на Донбасі оприлюднило американське видання Bloomberg. Йдеться про матеріали, надані СБУ та підтверджені розвідкою США.

Ключову роль у конфлікті на Донбасі відіграють п’ять російських генералів та один полковник. Це генерал-майор Олег Цеков, командир 200-ї окремої мотострілецької Печенезької бригади, також відомий як Олег Турнов – командир другої бригади «народної міліції «ЛНР». Ще одним військовим, який впливає на ситуацію на Донбасі, є генерал-майор Валерій Солодчук, якого називають «командиром першої армії сил Новоросії» в Донецьку. Згадується й генерал-майор Сергій Кузовлєв, який керує регулярними російськими силами спецоперацій у районі Луганська. Також ідеться про генерал-майора Олексія Завізьона, координатора російських регулярних сил спецоперацій у донецькому регіоні. Крім того, ідентифіковано генерал-майора Романа Шадріна та полковника Анатолія Баранкевича – колишнього міністра оборони у Південній Осетії, а тепер радника з бойової готовності «ЛНР».

Американські офіційні особи підтвердили, що інформація відповідає даним розвідки США щодо російської діяльності в Україні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ