Сатана
Сатана

Цими вихідним у американському Детройті відкрили 2,7-метрову статую Сатани. Бронзова статуя зображує Диявола з крилами та головою козла. Перед Сатаною стоять хлопчик та дівчинка. Важить пам’ятник більше 1 тонни, передає  УНН.

На церемонії відкриття були присутні декілька сотень осіб, які вигукували «Слава Сатані!». Місце розташування статуї до останнього тримали в секреті через загрозу протестів. Спочатку об’єкт хотіли встановити біля статуї Десяти заповідей в Оклахомі, але сатаністам не дали цього зробити.

Ініціатори пояснюють, що пам’ятник, мовляв, відображатиме точку зору сатаністів з Оклахома-сіті та сусідніх міст. «Монумент буде мати і функціональне призначення – люди будь-якого віку зможуть сісти на коліна Сатани, щоб віддатися роздумам і отримати натхнення», – йдеться в заяві авторів проекту.

Ця ініціатива прогнозовано спричинила різку реакцію з боку представників законодавчої влади штату Оклахома, що входить до так званого Біблійного поясу США. Майже півсотні осіб помолились за місто та засудили пам’ятник.

Читайте: Декомунізація оптом: у Мелітополі знесли три пам’ятника Леніну

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ