575ba8c6ccfd5
Журналісти та експерти з паранормальних явищ підтверджують, що у будинку відбуваються надприродні речі

У штаті Нью-Йорк виставили на продаж один із найжахливіших будинків, в якому нібито мешкають злі духи. Про це пише The Daily News.

Йдеться про будинок в Амітивіллі, в якому 13 листопада 1974 року 23-річний Рональд Дефо вбив шістьох членів своєї родини.

Страшний особняк побудований в 1927 році в стилі голландського колоніального відродження. 1960-го року дочка власника продала його подружжю Райлі, які, в свою чергу, перепродали його родині італійців на прізвище Дефо. Сім’я складалася з батька, матері, трьох синів і двох дочок.

У ніч на 13 листопада 1974 року старший син Рональд, у якого, за даними біографів, були складні стосунки з батьком, всіх їх застрелив з гвинтівки. Як писали тоді західні ЗМІ, саме вбивство було дуже дивним: жертви лежали в своїх ліжках на животі, наче в момент вбивства ніхто з них навіть не прокинувся, хоча діти повинні були почути постріли, коли вбивали батьків у сусідній кімнаті.

За словами звинуваченого у вбивстві Дефо, йому наказали це зробити голоси в голові.

Експертиза заявила про осудність чоловіка і суд визнав його винним у вбивстві другого ступеня, засудивши до шести термінів по 25 років. Зараз 64-річний вбивця перебуває у в’язниці Саллівана в Фальсбурзі, штат Нью-Йорк.

За даними видання, на липень 2017 року заплановані чергові слухання про дострокове звільнення Дефо.

Після страшної трагедії нові власники будинку – сім’я Лутц – прожили в ньому лише два місяці та були змушені терміново його залишити. Люди їхали так швидко, що навіть забули частину своїх речей і відмовилися їх забирати. За їхніми словами, в будинку відбувалися страшні паранормальні речі – примари буквально тероризували їх.

Сьогодні цей будинок знову виставлений на продаж і його власник планує виручити за нього 850 тисяч доларів. У будинку три поверхи з п’ятьма спальнями, чотирма санвузлами, гаражем на дві машини і будиночком для човнів.

Варто зазначити, що після трагедії з Дефо, будинок відвідували журналісти та експерти з паранормальних явищ – і всі вони потім повідомляли, що будинок дійсно «живий» і в ньому відбуваються надприродні речі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ