У Києві пройшов хресний хід Української православної церкви Київського патріархату
У Києві пройшов хресний хід Української православної церкви Київського патріархату

28 липня 2016 року депутати Київської міської ради від «Свободи», ветерани російсько-української війни та інші взяли участь у хресному ході Української православної церкви Київського патріархату, який проходить щороку в Києві у річницю хрещення Київської Русі. Про це повідомляє прес-служба партії.

Хрестний хід провела УПЦ КП на чолі з патріархом Філаретом. У Володимирському соборі пройшла літургія, після якої вірні вирушили до Володимирської гірки. У собор їх пропускали через металодетектори.

Хід пройшов за маршрутом: бульвар Тараса Шевченка, 20 (Володимирський собор) – вул. Володимирська – вул. Трьохсвятительська – Володимирська гірка.

Під час заходу лунали не лише церковні, але й народні пісні, зокрема «Ой у лузі червона калина». Багато вірян вдягли вишиванки. Лунали гасла «Україна понад усе!».

12345«Свободівці» також разом з вірянами пройшли від Володимирського собору до Володимирської гірки під патріотичні гасла: «Слава Україні Героям Слава!» та інші.

2«Це історичний день в історії нашої держави. 988 року Україна стала органічною частиною европейської цивілізації, християнство у всі країни йшло через Київ, тут народилося справжнє православ’я. Українські традиції на декілька століть старші за ті традиції, які нам нав’язує «русскій мір». Українці хочуть, аби в нашій державі була єдина Українська православна церква з центром у Києві. І це підтверджує сьогоднішнє свято, на яке з’їхалися тисячі вірян», сказав після урочистостей голова депутатської фракції «Свободи» у Київській міськраді Юрій Сиротюк. 

3

БЕЗ КОМЕНТАРІВ