Книжковий арсенал
Новинки представлять  150 видавництв

До Всесвітнього дня книги і авторського права 20-24 квітня у Мистецькому арсеналі відбудеться VI міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал». У програмі заходу запланована участь відомих письменників, філософів, літературних діячів та митців із понад 10 країн, повідомляє 5 канал.

Новинки художньої, публіцистичної, мистецтвознавчої, освітньої, дитячої літератури представлять приблизно 150 видавництв.

Цього року вперше буде представлений колективний стенд німецьких видавництв та спеціальна програма у партнерстві з Франкфуртським книжковим ярмарком, за підтримки МЗС Німеччини та Гете-Інституту в Україні.

Новацією є і те, що літературна програма складатиметься переважно з авторських, тематичних проектів, які формуватиме команда спеціально запрошених молодих кураторів та відомих письменників, що вперше виступлять у такій ролі. Приміром, свою авторську програму представить Юрій Андрухович.

Дитяча програма «Особистість і особливе» охоплюватиме теми розвитку індивідуальності, поваги до іншості, толерантності, а також соціалізації дітей з особливими потребами.

Зокрема, посольство Швейцарії представить стенд, де виставлять книги шрифтом Брайля, тактильні та текстильні.

Читайте: Китайські «Історії Фанюань» – найкрасивіша книга року

БЕЗ КОМЕНТАРІВ