Армія оборони Ізраїлю
У Єрусалимі помилково застрелили єврея

У Єрусалимі військовослужбовці після суперечки застрелили єврея, сприйнявши його за терориста. НП сталася на вулиці Єрміягу в Єрусалимі вночі проти четверга, 22 жовтня, передає NEWSru.co.il.

AFP повідомляло, що до інциденту були залучені приватні охоронці, які перевіряли громадський транспорт. Проте, пізніше в прес-службі Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) уточнили, що постріли здійснили військовослужбовці. За повідомленням армії, двоє військовослужбовців помітили в автобусі підозрілого чоловіка й попросили його показати документи. Той напав на солдатів і спробував заволодіти зброєю одного з них. Військові відкрили вогонь, убивши нападника. Пізніше з’ясувалося, що він був євреєм. Додаткові подробиці про особу загиблого не повідомляються.

Це не перший подібний інцидент в Ізраїлі за останні дні. Так, 17 жовтня в Єрусалимі та на Західному березі річки Йордан в Хевроні вбили двох озброєних ножами палестинських арабів, які намагалися напасти на ізраїльтян. Тиждень тому, 12 жовтня, в Ізраїлі за день сталося чотири теракти.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ