Савченко
Суд Ростовської області Росії розглядає справу Надії Савченко з 22 вересня 2015 року

Марк Фейгін, адвокат української льотчиці й народного депутата Надії Савченко, заявляє, що обвинувальний вирок у справі вже підготовлено, зараз тривають переговори щодо її відправлення додому. Про це він повідомив у Twitter.

«Обвинувальний вирок Савченко вирішений, оскільки питання її звільнення вирішене також. Переговори щодо її відправлення додому тривають», – написав адвокат.

Він констатував, що жодне з клопотань захисту за отриманими з Києва доказами невинуватості Савченко до матеріалів справи суд не долучив.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, адвокат української льотчиці Надії Савченко Ілля Новіков оприлюднив перехоплення телефонних розмов ватажків луганських бойовиків, які обговорюють її затримання.

Як відомо, 22 вересня Донецький міський суд Ростовської області Росії розпочав розглядати по суті справу Савченко. Справу розглядає колегія з трьох суддів. Надії загрожує до 25 років позбавлення волі. Її звинувачують у причетності до вбивства двох журналістів і незаконному перетині російського кордону. Вона всі звинувачення відкидає.

У середині грудня суд продовжив арешт українки до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ