У Сумах вибухнув офіс «Свободи»
У Сумах вибухнув офіс «Свободи»

У Сумах 16 червня близько 3:05 стався потужний вибух в партійному офісі ВО «Свобода». Про це повідомляє міський сайт 0542.ua.

«Після вибуху приміщення охопив вогонь. На місце події приїхали співробітники ДСНС, які швидко загасили пожежу», – йдеться у повідомленні. Від ударної хвилі в будинку навпроти розбилися шибки, а частину меблів, що перебували в офісі, викинуло на вулицю. Також вулиця всіяна дрібними і великими уламками. Інформації про постраждалих немає.

Згідно з повідомленням, спочатку правоохоронці розглядали версію про теракт. Однак, провівши огляд місця пожежі, експерти заявили, що про терористичний акт не може бути й мови.За попередньою інформацією, пожежа почалася всередині приміщення незадовго до самого вибуху. Можливо, причиною займання стала проводка, оскільки в приміщенні виявили розплавлені дроти поруч з електрощитовою. Замикання міг спровокувати залишений на ніч електроприлад. За деякими даними, в офісі зберігалося кількадесят літрів фарби, і її випари могли спалахнути й спричинити вибух.

На місці події працюють експерти та правоохоронні органи.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ