Олег Тягнибок перед допитом заступників
Олег Тягнибок перед допитом заступників

«Влада втратила глузд – це або агонія й самодурство, або ж підготовка ґрунту для повернення Януковича в Україну. Тепер кожен українець має знати: якщо в нього є фото чи відео з Майдану – до нього можуть вломитися з обшуком, бо саме приховування цієї інформації Генпрокуратура закидає моїм заступникам». Про це заявив лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок перед допитом його заступників Олександра Сича, Ігоря Янківа та Олега Панькевича у Генпрокуратурі з приводу розстрілу майданівців 20 лютого 2014 року.

Як передає прес-служба «Свободи», Тягнибок повідомив, що прокуратура інкримінує його заступникам приховування матеріалів, що містять інформацію про розстріли 20 лютого 2014 року. За його словами, «Свободі», яка втратила на Майдані 19 активістів, фактично закидають розстріли під час революції: «Брехня влади зашкалює, бо з’являться претензії, мовляв, наші хлопці приховали деякі матеріали з Майдану! Вони в них у хаті вилучили фотографії і відео з Майдану, які були надані добровільно, а Генпрокуратура нічого мудрішого не вигадала, як оголосити, що обшуки відбувалися, бо вони «приховали ці матеріали». «Свободу», яка втратила дев’ятнадцятьох активістів на Майдані, влада нині де-факто звинувачує у розстрілах на Майдані. Це повна маячня!».

Він нагадав, що ця справа має той самий почерк, як і справа 14 жовтня 2014 року, коли міністр МВС звинувачував у злочинах сина одного з активістів «Свободи».

«Минулого року, 14 жовтня, коли було протистояння біля парламенту, Аваков затримав 50 осіб. Серед усіх затриманих, на велике щастя для нього, він знайшов особу, яка є неповнолітнім сином одного з наших житомирських «свободівців». Це дало підставу Авакову звинуватити усю «Свободу» нібито в якихось провокаціях, але минув рік, і ніхто не засуджений за ці події, і цей активіст у тому числі… Тобто Аваков не зумів довести, що ця особа скоїла злочин, але за два тижні перед виборами він на всю Україну звинуватив «Свободу», чим задемонстрував, що влада вже тоді розпочала політичне переслідування нашої організації.

Зараз маємо те саме, однаковий почерк: за два тижні до виборів на додачу до надуманої справи 31серпня, шитої білими нитками, починають звинувачувати «свободівців» уже в розстрілах Майдану! Усе робиться, аби закинути брехню у суспільство, а ми маємо два тижні, аби виправдатися? Ця влада перейшла межу не те що законності, але й здорового глузду. .. Влада перевершила найсміливіші припущення про те, якими можна бути циніками і негідниками!» – наголосив Тягнибок.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ