«Свобода»
Активісти «Свободи»

Лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок, коментуючи обшуки у трьох його заступників – Олександра Сича, Олега Панькевича та Ігоря Янківа, наголосив, що у влади – агонія та загострення самодурства, або ж на Печерських пагорбах готують ґрунт для повернення Януковича в Україну. Про це повідомляє прес-служба політсили.

«Це агонія влади. Вдумайтеся: нині відбулись обшуки у моїх заступників, які провели… в рамках розслідування кримінального провадження, порушеного ще одіозним Пшонкою в січні 2014 року проти майданівців! Тепер усіх трьох викликали на 16 жовтня у Генпрокуратуру на допит. Це що – самодурство влади чи підготовка ґрунту до повернення Януковича в Україну? Тепер ця влада мене нічим уже не здивує. Бо реальних терористів амністують, а патріотів – активістів Революції Гідності, волонтерів, добровольців – репресують, кидають за ґрати!» – заявив Тягнибок.

Його заступник, екс-віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич розповів, що в двері до його помешкання подзвонили близько 7-ї години ранку особи, які представилися «представниками ГПУ» та «працівниками місцевої СБУ»: «Пред’явили документи, що обшук здійснюється у зв’язку з подіями на Майдані 2014 року. З одного боку, до таких дій я ставлюся позитивно, бо якщо необхідно допомогти у розслідуванні злочинів проти майданівців, я з радістю це зроблю. З іншого боку, в документах зазначено, що кримінальну справу відкрито ще у січні 2014 року представниками старого режиму. Також мені повідомили, що шукають зброю, боєприпаси, фотографії, записи тощо… Я сам представив їм фотографії з Майдану та зареєстрований нагородний пістолет, подарований мені до 50-річчя, коли я ще працював у Кабміні».

Ще один заступник Тягнибока, нардеп VII скликання Олег Панькевич, повідомив: «Дивує та обурює, що винних у розстрілах Небесної сотні шукають у мене вдома у шафі моїх дітей. Під час обшуку у мене вилучено камеру та зареєстровану мисливську зброю, яку слідчий вперто кілька разів називав «автоматом». Це карабін, з якого я, до речі, жодного разу не стріляв, він був придбаний у серпні 2014 року».

Нардеп VII скликання Ігор Янків, розповів, що у нього вилучено нічого не було, однак двері у помешкання правоохоронці таки виламали. «Вважаю, що ці дії правоохоронців – спланована спецоперація Авакова та Шокіна щодо «Свободи». Влада намагається зірвати нам виборчий процес. По суті намагаються відволікти від нагальних питань. Вочевидь, не змогли нас приплести до справи 31 серпня, тому знайшли інший варіант, зокрема нашу участь у Майдані та події 20 лютого 2014 року», – додав Янків.

Усіх трьох «свободівців» ГПУ викликала на допит 16 жовтня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент зранку, 12 жовтня 2015 року, міліція прийшла з обшуками в помешкання трьох заступників Голови партії «Свобода». Приблизно о 07:00 силовики «завітали» до квартири екс-віце-прем’єр-міністра України, заступника голови «Свободи» Олександра Сича в Івано-Франківську. Обшук відбувається також у місті Броди на Львівщині – у заступника очільника партії, народного депутата України VII скликання, колишнього голови Львівської обласної ради Олега Панькевича. А в самому Львові прийшли в помешкання, де зареєстрований керівник Партійного суду «Свободи», народний депутат України VII скликання Ігор Янків.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ