Демобілізація
Росія збирається відправити до армії тисячу осіб з окупованого Криму

Росія збирається призвати в армію 1 тисячу жителів окупованого Криму. Про це йдеться в офіційному повідомленні Міноборони РФ.

«Близько 400 призовників відібрано в Криму та Севастополі», – йдеться в повідомленні. «У цілому, в ході осіннього призову з Криму планується направити для проходження військової служби близько 1 тис. громадян, що вдвічі перевищує показники попереднього, весняного призову», – зазначається в повідомленні.

Як повідомляла раніше прес-служба Сімферопольського міськвиконкому, відсутність штампу на сторінці 13 паспорта громадянина РФ з 1 січня 2015 року є підставою для відмови в прийомі на роботу громадян кадровими органами підприємств, установ та організацій міста. За відмову служити у російській армії кримчан, які прийняли російське громадянство, також штрафують.

Згідно з даними російської сторони, восени минулого року 1,5 тис. кримчан (переважно етнічних росіян) погодилися служити у Збройних Силах РФ за контрактом. Чимало з них брали участь у бойових діях на сході України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше низка провідних західних ЗМІ повідомила, що російські війська воюють на боці армії президента Башара Асада. Водночас, за даними координатора групи «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука, російських найманців з батальйону «Дон», що дислокується в Луганській області, відкликали назад в РФ для подальшого перекидання в Сирію.

Читайте: Путін готовий поховати 150 тисяч російських солдатів у Сирії заради нафти й газу, – британські ЗМІ

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ