Рішенню про демонтаж передувало звернення націоналістичних громадських організацій Тернополя
Рішенню про демонтаж передувало звернення націоналістичних громадських організацій Тернополя

У Тернополі заборонили рекламу та інші вивіски, які пов’язані зі словами «Росія», «Російська Федерація», «Москва», а також їхні переклади на інші мови. Про це повідомила прес-служба Тернопільської міської ради.

«Заборонити в Тернополі розміщення інформаційних вивісок, в яких використовуються слова «Росія», «Російська Федерація» та похідні від них слова або словосполучення. Керівникам, власникам, власникам підприємств, установ, організацій, фізичним особам-підприємцям в 10-денний термін провести оперативні заходи з демонтажу вивісок, оголошень, щитів, таблиць, дощок тощо, які не відповідають даним рішенням. Також, за пропозицією депутатів, заборонили використання слова «Москва», – йдеться в рішенні ради.

Міський голова Сергій Надал зазначив, що цьому рішенню передувало звернення націоналістичних громадських організацій Тернополя.

«Ми отримали звернення від низки громадських та патріотичних організацій міста Тернополя, які запропонували ухвалити на сесії міської ради рішення та заборонити використання в нашому місті рекламних оголошень, щитів, таблиць тощо, в яких використовується слово або словосполучення, пов’язане з країною-агресором», – зазначив він.

Як відомо, раніше низка українських міст розірвала так зване побратимство з російськими.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ