Шкула
Шкула під час останньої сесії відкрито закликав не виділяти земельні ділянки під будівництва церков у Тернополі

Тернопільська «Самопоміч» сформувла в міській раді групу, яка виступає з ініціативою заборонити будівництво нових церков. Причина банальна – церковники не дають хабарів за виділення земельних ділянок. Про це пише «Часопис».

Депутат міської ради Тернополя від «Самопомочі» Андрій Шкула під час останньої сесії відкрито закликав зупинити у місті «церковне засилля» та не виділяти земельні ділянки під будівництва церков. Таку позицію він офіційно підтвердив на своїй сторінці у Фейсбук, де назвав тернопільські церкви найбільшими порушниками земельного законодавства.

Крім того, Шкула відкрито іронізував, що дуже скоро в Тернополі буде так багато церков, що треба перейменовувати Тернопіль на Церквопіль. За його словами, за кількістю храмів на одного жителя Тернопільщина посідає перше місце в Україні.

Депутати з «Самопомочі» підтримали війну Шкули з церквою. Найімовірніша причина цього полягає у тому, що представники тернопільських релігійних громад, які просять міську раду виділити земельні ділянки під будівництво храмів, ніколи не дають хабарів депутатам, зазначає видання.

Варто зауважити, що у «Самопомочі» неодноразово публічно виступали проти церкви та її правил та канонів. Зокрема, ще у 2014 році права рука мера Львова (лідера «Самопомочі») Андрія Садового, голова управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш заявила, що райони міста, де багато церков мертві в культурному сенсі, а «церква починає на цьому жирувати і зловживати».

Читайте: Садовий припинив роздавати прокурорам і суддям службові квартири

БЕЗ КОМЕНТАРІВ