Політолог назвав космічну суму, приховану в тіні економіки
Політолог назвав космічну суму, приховану в тіні економіки

Політолог Віктор Таран в інтерв’ю Гордону пояснив, які ризики несе державний бюджет України на 2017 рік попри те, що він складений професійно.

На думку експерта, у тому разі, якщо Верховна Рада України не ухвалить закон про спецконфіскацію і зміни до Податкового кодексу, у держави можуть виникнути серйозні проблемі з наповненням державного бюджету.

«Якщо в парламенті переможуть популізм і політиканство і не приймуть деяких законів – не з’явиться дохідна база, на яку розраховував Кабмін при формуванні бюджету. У ньому буде прихований дефіцит», – підкреслив Таран.

Також він зауважив, що до держбюджету на 2017 року парламент уже подав правок на 411 мільярдів гривень.

Політолог наголосив, що ключовими для успішного виконання бюджету є три закони, проте особливо важливо у нинішній ситуації затвердити зміни до Податкового кодексу, а завдяки закону про спецконфіскацію можна буде залучити понад 40 мільярдів гривень.

«Фішка в тому, що гроші в країні є. Але їх неправильно адмініструють, і вони йдуть в тінь. На цьому живе податкова міліція, фіскальна служба та інші. Реально ховається ще один бюджет країни», – зазначив експерт.

Читайте: Сергій Таран: Путін наслідує угандійського диктатора Аміна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ