Логотип Олімпійських ігор 2020 року, які пройдуть у столиці Японії
Логотип Олімпійських ігор 2020 року, які пройдуть у столиці Японії

Організатори літніх Олімпійських ігор у Токіо в 2020 році представили офіційний логотип Олімпіади. Його обрали з чотирьох фінальних пропозицій, повідомляє російська служба Бі-Бі-Сі.

Логотип-переможець виконаний у біло-синіх тонах. Він має форму кільця з візерунком «шахова дошка». В емблемі Паралімпійських ігор шаховий візерунок утворює подобу чаші.

Цей візерунок був популярний в Японії в епоху Едо (1603-1867 рр.). У контексті Олімпіади він символізує розмаїття світу, різні країни та культури.

У вересні минулого року оргкомітет Олімпіади відмовився від затвердженого логотипу ігор після звинувачень у плагіаті. Сталося це після скарги бельгійського художника Олів`є Дебі, який заявив, що ідею логотипу в нього вкрали і вона повторює розроблений ним логотип театру міста Льєжа.

Це була не єдина проблема, пов`язана з підготовкою Олімпійських ігор у Токіо. У липні 2015 року було скасовано вже затверджений дизайн олімпійського стадіону через скандал стосовно його високої вартості.

Як відомо, Олімпійські ігри 2020 року відбудуться у столиці Японії з 24 липня по 9 серпня, Паралімпійські – з 25 серпня по 6 вересня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ