Сергій Головньов
Головньов пов’язує своє побиття з журналістською діяльністю

25 липня в центрі Києва побили керівника ділового видання «Бізнес-Цензор» Сергія Головньова. На нього напали двоє невідомих. Про це журналіст написав на своїй сторінці у Facebook.

Головньов пов’язує побиття зі своєю журналістською діяльністю.

«Учора після роботи йшов Константинівською вбік Контрактової. Напали два типи. Усе продумано. Один ішов попереду в капюшоні, прикриваючи обличчя рукою, косив під п’яного. Інший – позаду. Порівнялися, подачі з двох боків. Повалили на землю, відбуцали впродовж хвилини й утекли. Вочевидь, пасли від офісу», – написав Головньов.

«Не пограбування, бо в один бік полетіла сумка, в інший – телефон. Нічого не взяли. Не хуліганський психодел, бо так сплановано, що облич не бачив. Яскрава прикмета – синя куртка з капюшоном, знявши яку всі прикмети знищуються», – зазначив він.

Журналіст написав заяву в органи внутрішніх справ. Головньов зазначив, що таке з ним трапилося вперше за понад 10 років роботи у ЗМІ.

Нагадаємо,  20 липня у центрі Києва загинув відомий український журналіст Павло Шеремет через спрацювання вибухового пристрою потужністю 0,4-0,6 кг у тротиловому еквіваленті в автівці його колеги Олени Притули. Він прямував до київської редакції російського радіо «Вєсти», на якому вів ранкове ток-шоу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ