15094446_1361372493895786_3667808089397348502_n
Фото з Facebook Андрія Павловського

Урядовий квартал у Києві загромаджено великою кількістю військової техніки. Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат з «Батьківщини» Андрій Павловський та опублікував відповідне фото.

«Вся вулиця Банкова заставлена військовою технікою, Інститутська – за ґратами, перекритий Хрещатик, Маріїнський парк забитий «ментівськими» автобусами… Вони реально бояться власного народу більше, ніж Путіна!», – написав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у вівторок у середмісті Києва проходить низка акцій протесту. Загальна чисельність мітингувальників складає понад 3 тисячі осіб. Ситуація спокійна, учасники протестів не вдаються до агресивних дій.

Демонстранти протестують проти підняття тарифів, політики Національного банку, посилення повноважень правоохоронних органів та презумпції правоти поліцейського. Більшу частину мітингувальників становлять люди, які називають себе «ошуканими вкладниками вітчизняних банків» та тримають таблички з назвами ліквідованих банківських установ.

Раніше Служба безпеки України заявляла, що 15 листопада з акцій протесту ошуканих вкладників банків нібито стартує кремлівський план «Шатун» з метою дестабілізації ситуації в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ