Turkish Airlines звільнили понад 100 співробітників
Турецькі авіалінії звільнили 250 бортпровідників та ще 100 представників управлінського та адміністративного персоналу

У Туреччині тривають масові «чистки». Після невдалої спроби перевороту звільнили понад 5 тисяч працівників сфери охорони здоров’я та 100 співробітників Turkish Airlines. Про це повідомляє агентство Anadolu.

«Протягом останніх п’яти днів ми інтенсивно працюємо з комісією, до якої я входжу. Звільнено понад 5 тисяч персоналу міністерства охорони здоров’я», – сказав міністр охорони здоров’я Туреччини Реджеп Акдаґ.

Тим часом ввечері 24 липня Державні авіалінії Туреччини Turkish Airlines звільнили понад 100 співробітників.

Як пише агентство, серед звільнених – преставники менеджементу та екіпажів. Рішення авіакомпанії пов’язують з підозрою щодо причетності її співробітників до руху Фетуллаха Ґюлена, якого турецька влада звинувачує в організації перевороту в країні.

За іншими даними, працівників звільнили через «неефективність».

Водночас сайт Thelira.com повідомив про 250 звільнених бортпровідників та ще 100 представників управлінського та адміністративного персоналу.

Як відомо, у цілому, в Туреччині після спроби військового перевороту затримали понад 13 тисяч осіб.

У свою чергу, правозахисна організація Amnesty International заявила про побиття та зґвалтування учасників путчу в Туреччині. Свідчення масових порушень їхніх прав були зібрані організацією на підставі бесід з незалежними джерелами, які побували у місцях утримання затриманих – поліційних дільницях, спортцентру та будівлях судів.

Декілька адвокатів, які працюють в Анкарі, розповіли Amnesty International, що затриманих офіцерів ґвалтували з допомогою поліцейської палиці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ