VENEZUELA SEMANA SANTA
Жертвами ритуального спалення стали президенти США та Венесуели Барак Обама і Ніколас Мадуро

Жителі Венесуели відсвяткували Великдень традиційним для цієї країни чином – спаленням опудал людей, які найбільше засмутили громадян цієї бідної країни за минулий рік, пише El Nacional.

У число жертв потрапили президенти США та Венесуели Барак Обама і Ніколас Мадуро. Крім того, серед кандидатів на спалення виявилися також голова парламенту Енрі Рамос, президент Центробанку Нельсон Мерентес, підприємець-мільярдер Лоренцо Мендоса, генпрокурор Луїза Ортеґа Діас, а також «бачакерос» – продуктові спекулянти, яких ненавидять багато венесуельців.

568591_20160328101838568590_20160328101838Нагадаємо, за звичаєм під час Світлої седмиці венесуельці проводять обряд «спалення Іуди», який зрадив Ісуса Христа. У вигляді Іуди можуть виступати й інші зрадники.

Як відомо, економічна ситуація в Венесуелі набула критичного характеру на тлі дефіциту товарів, галопуючої інфляції та падіння доходів держави, обумовленого зниженням цін на нафту, а також кризи у відносинах між виконавчою і законодавчою гілками влади після початку роботи опозиційного парламенту.

Венесула спалила Обаму

Основним джерелом доходів Венесуели є нафта – на неї припадає 96 з кожних 100 доларів, зароблених державою на зовнішній торгівлі. При цьому країна імпортує приблизно 70% всіх товарів, що надходять у продаж.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ