Влада Єгипту відбудує Олександрійський маяк
Влада Єгипту відбудує Олександрійський маяк

Влада Єгипту збирається відновити Олександрійський маяк, що вважається одним з 7 чудес світу і, який був повністю зруйнований в результаті землетрусу близько 700 років тому. Про це пише видання «Медуза».

Єгипетська влада вже схвалила проект будівництва унікальної споруди, що дозволить людям побачити друге чудо світу після Єгипетських пірамід (єдиного чуда, що дійшло до наших днів).Олександрійський маяк зведуть на острові Фарос, недалеко від місця, де він був побудований в III столітті до нашої ери.

Свого часу маяк керував рухом кораблів удень за допомогою великого мідного дзеркала, а ввечері на маяку розводили багаття, що служило орієнтиром для мореплавців. Маяк, названий одним з 7 чудес світу, зруйнувався в результаті трьох землетрусів у 956, 1303 і 1323 роках нашої ери. А на його руїнах в 1480 році була побудована фортеця, яка ще й досі збереглася.

Слід зазначити, що до нашого часу не дійшло жодного зображення Олександрійського маяка, тому будувати «нове» чудо будуть на основі текстових описів, згідно з якими висота його становила від 120 до 137 метрів. У маяка була масивна платформа, квадратна в перетині, восьмигранна середня частина і кругла, висока вежа.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ