11453
4 червня в Одесі стартував літературний проект «Meridian Odessa: мистецьке літо-2016»

В Одесі стартував літературний проект «Meridian Odessa: мистецьке літо-2016». Він проходитиме у парку «Зелений театр». 4 червня захід читаннями своїх вірші відкрив Лесь Подерев’янський та Ігор Померанцев, який провів журналістський майстер-клас, пише Cultprostir.

Протягом усього літа в амфітеатрі «Зеленого театру» просто неба відбудуться численні літературні вечори, зустрічі з письменниками і концерти.

Ми хочемо, щоб «Зелений театр» став культурним центром Одеси, яким він був раніше», – сказала програмний директор проекту Євгенія Львова.

У рамках Meridian Odessa свої поезії читатимуть Ірена Карпа, Юрій Іздрик, Дмитро Лазуткін, Ада Роговцева, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Андрій Любка, Катерина Бабкіна, Юрій Андрухович, який також покаже виставу «Альберт, або Найвища форма страти».

Крім віршів, письменники готують музичну програму. Ірена Карпа виступить зі своїм проектом Qarpa, Сергій Жадан презентує літературно-музично-візуальний проект «роздІловІ» та заспіває у складі гурту «Жадан і Собаки», а Юрій Іздрик вийде на сцену «Зеленого театру» разом із групою DRUMТИАТР.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ