Електроенергія
Крим і надалі залишатиметься зеструмленим

Крим і надалі залишатиметься зеструмленим. Постачання електроенергії відновлено не буде, повідомив на своїй сторінці в Facebook голова НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

«Відновлення енергопостачання поки не відбудеться. Один із фазних проводів розібраний на анкерній опорі й залишиться у такому стані до ухвалення остаточного рішення. Всі інші роботи будуть завершені в повному обсязі», – йдеться в повідомленні.

Координатор акції з блокади Криму Ленур Іслямов, своєю чергою, заявляє, що в окупованому Криму готують проросійський мітинг проти «громадянської блокади Криму». При цьому на мітинг змушують приходити працівників соціальної та комунальної галузей з числа кримських татар. «У Криму 1 грудня, з подачі Ремзі Ільясова, силоміць зганяють працівників соціальної та державної сфери з числа кримських татар на мітинг проти блокади Криму. Людям погрожують звільненнями і штрафами. Залякують, багато хто в сум’ятті», – пише Іслямов. На його думку, таким чином окупаційна влада хоче «зробити картинку для ЗМІ».

Водночас, «глава» анексованого Криму Серґєй Аксьонов рекомендує підприємствам відправити працівників в оплачувану відпустку до 6 грудня. Відповідне «розпорядження» він опублікував на сторінці в Facebook. «У зв’язку з введенням на території Республіки Крим режиму надзвичайної ситуації всім керівникам кримських підприємств рекомендується відправити працівників в оплачувану відпустку до кінця наступного тижня. Ця рекомендація стосується всіх, крім громадян, зайнятих у виробництві соціально значущих товарів і надання соціально значущих послуг», – написав Аксьонов.

Як відомо, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області. Кримськотатарські активісти, які вже тривалий час здійснюють продовольчу блокаду півострова, перешкоджають відновленню ліній електропередач.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ