Ford-Fusion
Випробування проводять на гібридному Ford Fusion

Тестування безпілотного автомобіля розпочала компанія Uber (пропонує послуги з виклику таксі через мобільний додаток) у Піттсбурзі, штат Пенсільванія, передає ВВС.  

Керівники компанії вважають, що ця місцевість – ідеальниий полігоном для обкатки безпілотної технології управління автомобілем завдяки різноманітності дорожніх та погодних умов у місті.

Випробування проводяться на гібридному автомобілі Ford Fusion. Така автівка оснащена радарами, лазерними сканерами і відеокамерами з високою роздільною здатністю.

Убер

Зазначимо, що інженери вивчають здатність бортового обладнання збирати і позначати на мапі  дані про маршрут і самостійно керувати машиною.

За кермом поки ще є досвідчений водій, який контролює роботу приладів. Uber хоче мати 100% упевненість в можливостях безпілотного автомобіля.

Головною метою своєї розробки Uber називає збереження людських життів. У дорожньо-транспортних пригодах гине 1,3 мільйона людей щороку, при цьому 94% аварій відбуваються з вини людини – саме цією статистикою керувався творець транспортного додатка в розробці свого автопілота.

Читайте: Таксі Uber планують запустити у Львові

БЕЗ КОМЕНТАРІВ